מגזין מנעולנות ואבטחה

מערכת שעון נוכחות

מערכת שעון נוכחות מטרתה לסייע ולהחליף את שעון הנוכחות הישן והמוכר שבו היינו חייבים להגיע לנקודה מסוימת במקום העבודה ולהחתים כרטיס, במקום במערכת שעון נוכחות דיגיטלית שמאפשרת לעדכן בקלות וביעילות כי אתם מתחילים את יום העבודה בכל זמן ומכל מקום בעולם.

בעולם שאחרי מגפת הקורונה, הרבה אנשים בוחרים ואפילו מומלץ להם לעבוד מהבית במקום לעשות את הנסיעה הקשה לעבודה ולבזבז זמן.

שעון נוכחות ביומטרי המותקן בבית של כל עובד יכול להעניק לכל עובד את החירות להצליח ולהחתים שעון בקלות וביעילות כשהוא מתחיל את שעות העבודה, כמו גם להחתים יציאה במקרה של הפסקה או עם סיום שעות הפעילות בעבודה.

מערכת שעון נוכחות

מערכת שעון נוכחות מסייעת לכל העובדים ליהנות מהיכולת הנוחה והפשוטה לעדכן כי הם בעבודה מכל מקום ובכל עת.

פעמים רבות קיימות אפליקציות נוחות המאפשרות את החיבור תוך שניות, ועל ידי כך מבטיחות שההנהלה ומחלקת הנהלת החשבונות יוכלו להנפיק לכל עובד משכרות נכונה ומדויקת, ומאפשרות למנהלים לפקח על איכות וכמות העבודה של כל עובד ביעילות באופן אינדיבידואלי.

מערכת שעון נוכחות יכולה להיות פשוטה ולכלול חיבור באמצעות אפליקציה או תוכנה בלבד או לחלופין, להיות שעון נוכחות ביומטרי כדוגמת שעון נוכחות טביעת אצבע מאובטח יותר, המאלץ את העובדים להתחבר ממקום ספציפי, אך מאפשר להם להתקין התקן חיבור ביומטרי גם בבית ולהתחבר במהירות וביעילות בכל תחילת יום עבודה, על ידי סריקת טביעת האצבע שלהם על הסוקר הביומטרי החכם.

שעון נוכחות דיגיטלי מטרתו לסייע ולהפוך את כל תהליך ההחתמה של העובדים לפשוט יותר ובעל שפע יתרונות.

הוא מאפשר לעובדים להתנהל באופן דיגיטלי כראוי למאה ה- 21 ולהנהלה לבחון את איכות העבודה של כל עובדים בקלות וביעילות.

במידה וההנהלה שמה לב שחלק מהעובדים אינם מצליחים לבצע את כמות העבודה הרצויה בזמן הנתון, היא תמיד יכולה לבחון את המצב של כל עובד באופן ספציפי ואף לבחור לוותר על עובדים שלא עושים את העבודה שלהם כמו שצריך. זוהי גם דרך מצוינת להעניק לעובדים מוטיבציה ולהבין כמה זמן אמור להספיק לכל משימה בממוצע, בכדי לעמוד על איכות העבודה של כל עובד ועל ידי כך להיפטר מעובדים שלא מכוונים לפרודוקטיביות או פשוט לא מתאימים לאופי ביצוע העבודה

מוזמנים להיכנס לאתר ולהזמין שעון נוכחות באתר timeneto.co.il

כמו כן יש לשים לב כי מערכת שעון הנוכחות מכוונת לשעון חורף או שעון קיץ וזאת ע"פ העונה, ברוב המערכות העדכון אוטומטי אך יש כאלו שלא.

איך מתקינים מערכת שעון נוכחות בבית?

מאוד פשוט להתקין מערכת נוכחות בבית או במשרד.

כל שצריך לעשות הוא להוריד את האפליקציה הייעודית לתיעוד שעות העבודה ולהתחבר אליה בהתאם לשם משתמש וסיסמא ייעודיים הניתנים לכל עובד עם כניסתו לעבודה.

אם מדובר במערכת שעון נוכחות ביומטרי חשוב להתקין גם את ההתקן הביומטרי שיוכל לוודא כי העובד שמחתים שעון הוא אכן העובד המדובר והנבחר עצמו. בכדי לעשות זאת, יש לבחון באיזה סוג של התקן מדובר.

אם מדובר בהתקן של טביעת אצבע, כדאי ואף מומלץ להתקין אותו ולחבר אותו אל מחשב על ידי חיבור USB או באמצעות חיבור ספציפי.

אם מדובר בסורק של עין או כרטיס ספציפי, יש לחבר את הקורא המתאים או המצלמה הרצויה למחשב בכדי שיהיה אפשר לסרוק את העין או את הצ'יפ של הכרטיס בעת התחברות או התנתקות מתוך מערכת שעון נוכחות ביומטרי.

לאחר תהליך ההתקנה מערכת שעון נוכחות היא דיי פשוטה וחזרתית לתפעול.

כל שיש לעשות הוא להתחבר ולהתנתק מהמערכת ביעילות תוך שניות, ועל ידי כך לידע את ההנהלה באשר לכמות השעות היומית, השבועית והחודשית שלכם ביעילות.

המערכת היעילה מציעה כל כך הרבה אפשרויות, שהיא מומלצת מאוד גם לנוחות העובדים.

היא לא רק מייעלת את אופן הפעילות שלהם, אלא מעניקה להם גישה למגוון רחב של מידע ופעולות שיוכלו לבצע בפשטות, במקום לפנות בכל פעם את מחלקת הנהלת החשבונות או ההנהלה.

לדוגמא, יש לציין כי כיום יש גם מערכות שעון נוכחות דיגיטלי שגם מייצרות תלושי עבודה באופן עצמאי, כך שתוכלו גם לגשת אל התלושים ביעילות בכל פעם שתצטרכו.

באותו באופן, תוכלו גם אתם לראות מהי כמות השעות שעשיתם החודש, כמה שעות עליכם לבצע במינימום, מאיזה מספר שעות אתם מקבלים שעות נוספות, איך מתחלקות השעות שלכם, אם אתם מקבלים אקסטרה במהלך עבודה בסופ"שים וערבי חג ועוד.

מערכת שעון נוכחות היא דרך מצוינת לאפשר לעובדים להתחבר ביעילות אל העבודה כשהם מתחילים את יום העבודה ולהתנתק מהמערכת ביעילות כשהם מסיימים את יום העבודה, על ידי שימוש במערכת ייעודית ונוחה, בין אם על ידי התחברות והתנתקות מאפליקציה ובין אם תוך שימוש במערכת הכוללת שעון נוכחות ביומטרי, שמצריך שעון נוכחות טביעת אצבע או יכולות סריקה לווידוא כי אכן מדובר בעובד המתאים

המערכת מסייעת להנהלת החשבונות להבין בדיוק כמה שעות כל עובד עבד ביעילות, ומאפשרת להנהלה לפקח בקלות על איכות ומהירות העבודה של כל עובד, וגם ללמוד אלו עובדים הם מצטיינים ואלו עובדים כדאי לשחרר.

בכדי להשתמש במערכת, על כל עובד לעדכן או לסרוק אצבע ועל ידי כך לעדכן שהוא נכנס או יוצא מהעבודה. רוב המערכות מאפשרות לעשות זאת בכל עת ומכל מקום בעולם, מה שמאוד נוח במיוחד לעובדים שעובדים מהבית, מה שמאוד נפוץ לאחר תקופת הקורונה.

תוכן עניינים

 

לפרטים נוספים:

שעון נוכחות, גדרות אלומיניום, שערים מאלומיניום ולוקרים
מאמרים נוספים
שערי כניסה מאלומיניום

איך לבחור שערי כניסה מאלומיניום

בכל הנוגע לבחירת שערי כניסה מאלומיניום, חשוב לקחת בחשבון מספר גורמים מרכזיים כדי להבטיח שתבחרו נכון עבור הבית שלכם. טיפים אלו יסייעו לבעלי בתים במושבים

ארון לוקרים ממתכת

ארון לוקרים ממתכת

בחיי היומיום אנו מבלים לעתים קרובות במקומות ציבוריים הומי אדם. במקרים רבים אנו מעדיפים לאחסן את חפצינו הפרטיים במקום מאובטח עד גמר הביקור. מוסדות ציבוריים

סטודנטית ליד לוקרים ממתכת

ארון לוקרים מעץ לעומת ארון לוקרים ממתכת

  בהרבה מאוד מקומות עבודה, בריכות, חברות, בתי ספר ועוד מתקינים היום ארונות לוקרים לשימוש עובדים, ואפילו באזורים ציבוריים יש לוקרים לשימוש העוברים והשבים ובמקומות